image

Krotoszyńska
Gazeta Internetowa

Jedna z pierwszych gazet w sieci lokalnych gazet internetowych. Nasi dziennikarze znani są z cieszących się dużą popularnością relacji filmowych na żywo z wielu wydarzeń, których oglądalność kilkakrotnie przebija liczbę mieszkańców powiatu.
image

Kaliska
Gazeta Internetowa

Kalisz, to największe miasto Południowej Wielkopolski i była siedziba władz wojewódzkich dla tego regionu. Stąd bardzo wiele wydarzeń ma wciąż charakter ponad powiatowy, o których przeczytasz na naszych łamach. Samorząd, kultura, sport, oświata… i wiele więcej!
image

Ostrowska
Gazeta Internetowa

Ostrów Wielkopolski leży w samym sercu Południowej Wielkopolski. Zajmuje więc szczególne miejsce w naszej sieci gazet internetowych. Nasi dziennikarze są więc cały czas w centrum wydarzeń, które relacjonują specjalnie dla Was.
image

Jarocińska Gazeta Internetowa

W tym mieście zawsze coś się dzieje. Kultura, lokalna polityka, samorząd, sport… o tym - między innymi - przeczytasz na naszych łamach. Oczywiście poruszamy także tematykę z pozostałych gmin powiatu jarocińskiego. Jednym słowem cały powiat w ijarocin.pl. Czytajcie Codziennie!
image

Pleszewska Gazeta Internetowa

Ponad 60 tys. mieszkańców powiatu pleszewskiego, to potencjalni Czytelnicy naszej gazety. Dla których piszemy o nieprzejezdnych drogach, weekendowych wydarzeniach i o tym, co nowego w samorządzie i świecie sportu.
image

Gostyńska
Gazeta Internetowa

Gostyń, to przede wszystkim wspaniała Bazylika na Świętej Górze. Klasztor filipinów, to jedna z atrakcji Ziemi Gostyńskiej. Powiat ten liczy jednak, aż siedem gmin! Jest zatem wiele tematów i spraw, o których przeczytasz właśnie na naszych łamach.